Zabezpečovacia technika

box1

V dnešnej dobe už málokto nechá svoj majetok bez stráženia. Je veľa spôsobov ako predísť k odcudzeniu alebo poškodeniu Vášho majetku. Jeden zo spôsobov zabezpečenia je elektronická signalizácia – alarm. Ďalším typom ochrany majetku je kamerový systém, ktorý veľmi často pomáha k rýchlejšiemu prichyteniu páchateľa.

Networking

box2

Počítačové siete umožňujú používateľom komunikáciu podľa zadaných pravidiel. Najčastejším dôvodom pripojenia k sieti je zdieľanie informácií a technických zariadení. S nami máte istotu, že nebudete zbytočne tráviť čas nad zavírovanými, či nefunkčnými počítačmi.

Elektroinštalácie

box3

Pri práci s elektrinou je vždy lepšie využiť služby odborníka ako riskovať znehodnoteniu spotrebiča či materiálu a v horších prípadoch aj vážne zdravotné úrazy. Využite preto naše schopnosti a zručnosti u elektroinštalácií väčšieho alebo menšieho rozsahu!

Satelitná technika

box4

V rámci informatizácie spoločnosti na Slovensku kladie súčasná moderná doba nové požiadavky na televízne vysielanie, kvalitnejší obraz a zvuk, mobilný príjem či multimediálne služby občanom. Keďže analógovým vysielaním nie je možné tieto požiadavky a nároky naplniť, prichádza nový spôsob šírenia signálu.

O nás

Firma SkyElectronics bola založená v roku 2007 s víziou a cieľom je poskytovať klientom komplexné služby na vysokej profesionálnej úrovni. Pre Vaše projekty realizujeme materiálové zabezpečenie, montáž a servis. Pri realizácií jednotlivých projektov sa snažíme vyhovieť často náročným požiadavkám zo strany klienta, navrhnúť flexibilné riešenie pre daný problém. Najčastejším kritériom pri výbere dodávateľa pre investorov je cena. Samozrejme si tento fakt uvedomujeme a snažíme sa vyjsť klientom v ústrety, ale nikdy nie na úkor kvality našej práce! Svoje služby ponúkame v rámci celého územia Slovenskej republiky s hlavným zameraním na Žilinský kraj.

Obľúbené produkty naších zákazníkov

Paradox TM50 white klávesnica

Elegantný dotyková LCD klávesnica pre radu SP / MG / EVO. Zariadenie signalizuje stavy pomocou ikon a popisov na LDC obrazovke, kde prehľadne zobrazí podsystémy a zony. Zobrazuje vnútornú aj vonkajšiu teplotu. Užívateľ má možnosť voľby prispôsobenia rozhranie.

Dahua HAC-HFW1000RP-0360B HDCVI kompaktná kamera

HDCVI kompaktná kamera Dahua s HD rozlíšením. Kamera využíva krytie IP67, ktoré jej predurčuje pre vonkajšie použitie a je vybavená Smart IR LED prisvietením s dosahom 15m, pre nočný režim. Za zmienku stojí podporné funkcie, pre lepšiu kvalitu obrazu, ako sú: AWB, AGC, BLC, 2DNR. 

Paradox PRO 476+ dual PIR detektor

Duálny PIR senzor podporujúcí dve úrovne citlivosti a automatickú teplotnú kompenzáciu. Zariadenie je vybavené kovovým tieniacim krytom proti RF rušeniu. Dosah snímača je 11m. 

Paradox K656 textová LCD klávesnica

Textová LCD klávesnica s dvoma riadkami, nový plochý dizajn, dotykové klávesy s kapacitným senzorom, 1 klávesová zóna, 1PGM na doske, modré podsvietenie, max. prúdový odber 120 mA

Máte záujem o naše služby?

Newsletter