Služby

Cieľom firmy je poskytovať služby komplexne na kľúč. Od zhotovenia stúdie, cez technický návrh až po realizačnú dokumentáciu a následne skutočnú realizáciu.

Ponúkame Vám:

  • Odborné poradenstvo a technickú konzultáciu
  • Projekciu systému podľa požiadaviek zákazníkov
  • Realizačnú dokumentáciu
  • Vďaka odborným znalostiam a skúsenostiam ponúkame vždy riešenie na mieru s ohľadom na potreby a finančné možnosti zákazníka.

Zabezpečovacia technika

V dnešnej dobe už málokto nechá svoj majetok bez stráženia. Je veľa spôsobov ako predísť odcudzeniu alebo poškodeniu Vášho majetku. Jeden zo spôsobov zabezpečenia je elektronická signalizácia – ALARM.

Viac informácií

Networking

Počítačové siete umožňujú používateľom komunikáciu podľa zadaných pravidiel. Najčastejším dôvodom pripojenia k sieti je zdieľanie informácií a technických zariadení.

Viac informácií

Elektroinštalácie

Pri práci s elektrinou je vždy lepšie využiť služby odborníka ako riskovať znehodnoteniu spotrebiča či materiálu a v horších prípadoch aj vážne zdravotné úrazy. Využite preto naše schopnosti a zručnosti u elektroinštalácií väčšieho alebo menšieho rozsahu!

Viac informácií

Satelitná technika

V rámci informatizácie spoločnosti na Slovensku kladie súčasná moderná doba nové požiadavky na televízne vysielanie, kvalitnejší obraz a zvuk, mobilný príjem či multimediálne služby občanom. Keďže analógovým vysielaním nie je možné tieto požiadavky a nároky naplniť, prichádza nový spôsob šírenia signálu.

Viac informácií

Newsletter